Jujj!Nagyon rlk,hogy jttetek!Akkor nem kldm a gyrt!Kszi,hogy benztetek!
Ency
2006.04.29. 10:38
cya! Azt hiszem n vok a szerencss szzadik! Jgvirg oldaln volt kirakva az oldalad... email: [email protected] Tood mit? nem kell gyr csak a foldaladon meg a linkeknl hirdesd az oldalam majd megbeszljk... [email protected]
2006.04.27. 14:26
Nah hello... n nem tom ki volt aki mondta h jjjek, de az ebneveldn volt...szal regiztem itt vagyok... majd visszajvk szzadiknak a gyrrt! hello